** Giveaway jest zamknięty **
Ten prezent jest zamknięty, a zwycięzca skontaktował się (Gratulacje, Nicole O !!!), ale sprawdź w najbliższą sobotę dla innego prezentacji.

Ok, najlepszy naczynia Dziękczynienia w tym roku – co to było? Będę musiał zdecydować się na Turcję, mimo że zwykle jestem o bokach, które były również skoczni, ale w tym roku Turcja była super. (Rekwizyty na rynku Nugget w Novato! Ty jesteś ludźmi!).

Mam nadzieję, że miałeś wspaniały Święto Dziękczynienia. Naprawdę potrzebowałem, aby nie musiał uderzyć w drogę i być w stanie spędzać czas (jedzenie) i kopie tutaj w domu.

REKLAMA

Mój brat zniknął z miasta i spędził noc, co było miłe. Moi rodzice i El Hub byli poza miastem, więc to było tylko nas dzieci, a my nie widzimy się tak często. Wiesz, jak to jest … wszyscy są tak zajęci robienia własnej rzeczy.

Nie zrobiliśmy zbyt wiele, innych niż jeść. Tonę. Zrobiliśmy to późnym popołudniowym filmem, po tym, jak wszyscy się obudziliśmy z naszego Comasa Żywności. Poszliśmy zobaczyć Creed, New Rocky Boxing One with Michael B. Jordan?

Żniliśmy, żeby zobaczyć zdjęcie boksu ruchu na Święto Dziękczynienia, ale było świetnie. Naprawdę zaczynam doceniać atletyczność i umiejętności związane z boksem.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Obraz w żaden sposób nie był tandetny jak zilion skalistych sequels, które wyszły w latach 80-tych i 90-tych (pamiętaj o tym z panem T?), Ale nadal więzi w legacy. Apollo Creed był przeciwnikiem / przyjacielem Rocky’ego w oryginalnych filmach, a Michael B. Jordan gra syna. Skalisty charakter jest jego trenerem bokserskim … i jest dużo więcej rzeczy, które trwa. Gorąco polecam, zwłaszcza jeśli lubiłeś Rocky.

Naprawdę nie robiłem zabawnych zakupów w Black Friday. Jedyną rzeczą, jaką dostałem, był na dzień, kiedy rodzina odwiedza po rodzicielskiej dziewczynie. Znalazłem jedną na sprzedaż w Sears. Tak, Yup … Muszę być teraz funkcjonalni i sh * t. KUPA ŚMIECHU!

REKLAMA

OK, czas wejść do giveaway …

Jedna (1) Karta Sephora Egift składająca się z 50 USD wysłana do zwycięzcy pocztą elektroniczną (czytelnicy międzynarodowi, możesz wybrać 50 USD wysłanych przez PayPal).

Wejdź, pozostawiając komentarz poniżej.

Otwarte na U.S. i Międzynarodowe czytelnicy.

Musisz mieć ukończone 18 lat, aby wejść (lub w inny sposób dorosły na podstawie lokalnych przepisów).

Twój komentarz może w ogóle o wszystkim, ale oto kilka pomysłów, jeśli utknąłeś:

Czy skoczyłeś na któryś ze sprzedaży Black Friday?

Jak się czujesz o cebuli?

Jak było Święto Dziękczynienia?

Kto nosi spodnie w swojej rodzinie?

Ktoś, kto jej obsługuje (lub jego) makijaż naprawdę dobrze w pracy?

Jak ostatnio była twoja skóra?

Jeden wpis na osobę.

Musisz użyć prawidłowego adresu e-mail, aby wygrać.

Giveaway kończy się w poniedziałek, 30 listopada 2015 r. O godzinie 23:59 (czas pacyfiku).

Twój przyjazny uzależniony od apelacji w sąsiedztwie,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.