INGLOT MATTE pomadki w 5 nowych odcieniach
Dzień dobry, chwała, a także Hej, Hej, Nowy Jork, Gals! Ktoś udał się do makijażu pokazać NYC w ten weekend? Jeśli jesteś, szczęście! Ponadto, oto szybki spojrzenie na kilka produktów podejmujących debiutów na wystawie.

Produkty te zostały wykonane wyłącznie do 10-letnich rocznicę sala makijażu (stąd specjalne opakowanie dla kilku z nich, takich jak szminki inglotów), a także nie będą łatwo oferowane gdziekolwiek indziej.

REKLAMA

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Makeup (które pragnę, mogę iść do tego weekendu), sprawdź je online. Jeszcze nie byłem jeszcze jednym, jednak utrzymuję palce przez pewien czas.

Auraline Charm Brown Tints
Typ Crown Clean, a także bezpiecznik 10-letni rocznicowy zestaw
Gąbka Magic Touch
London Clean Business Restricted Edition 5-częściowy zestaw
Kosmetyki Pinnacle Vinyl Lipgloss
Mehron Cream Celebre Expert Pressed Proszek Rumieniec, a także Set Creme Creme
Makijaż na eurdistą palety cienia oczu
Temptu ograniczony cień bronzer
Str.s. Moje jasne różowe behemoth półki pokazały się wczoraj. Niestety, jednocześnie rozpakowując, a także cokolwiek przygotował się do umieszczenia wszystkiego, zdałem sobie sprawę – DOH! – Nie ma żadnego rodzaju śrub / śrub. Są prosto MIA. Zgaduję, że mogli wypadnąć z pudełka podczas wysyłki, ponieważ pokazał się z kilkoma zrzeszonymi narożnikami.

Tak więc ogromne ramki siedzą na początku mojej piętra biurowego, jednak nie martwię się. Wciąż zarabiałem w procesie reorganizacji biurowej. To tylko niewielki różowy bump na drodze …

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

REKLAMA

Ale nie mogę się doczekać, aby umieścić tę rzecz razem! To ten kombinacja dziewczęcy, a także trudna / przemysłowa właśnie w tym samym czasie. Całkowicie mój styl, jak również jestem podobny do koloru, mimo że wierzę, że wygląda znacznie więcej orchidei niż różowa osobista, prawda?

Szczęśliwa środa dla ciebie! mieć spektakularny, idealnie słoneczny dzień. Oczekuje się, że trafi do “80) w Novato.

P.P.S. Mam problemy, yo! I just realized that I composed Wednesday when I very first published this publish (thanks, Agata). Whoops! On the plus side, we’re someday better to the weekend! Homegirl needs some help…

Leave a Reply

Your email address will not be published.