Głębokie myśli…
Tak, przyznam to. Kocham mnie kilka majtków babci.

Miałem długą rozmowę o kilka miesięcy temu, kilka miesięcy temu na wycieczce naszej dziewczyny do Napa, z dystansem tego, że oboje mieliśmy dla nich nieśmiertelną miłość.

REKLAMA

Nie wiem. Może to filipino? – Ale Waaay z powrotem w dniu, kiedy byłem Wee Lass, zawsze dostałem paczkę tego, co byli zasadniczo babci majtki, gdy krewna sprawdziłaby nas z Filipin i zawsze byli z marki o nazwie SO-EN.

Wiesz, jak to jest dziecko. Dostajesz dziwne rzeczy od krewnych, ale wtedy naprawdę nie myślisz, że są dziwne. Wszystko, co wiesz, to “hej! Przychodzą one w pastelowych kolorach! ” i “ooh! Z przodu są kwiaty haftowane! ” Więc zaczynasz nosić je, ponieważ są super wygodne. Zanim jednak wiesz, że nosisz je cały czas w regularnej obrocie, dopóki lewe pasmo nogi wiszą przez wątek i jest mały otwór w tyłku …

Z biegiem czasu musiałem myśleć, że to była tylko jedna z tych rzeczy z moją rodziną, ale potem Jen i ja rozmawiałem raz na zdobycie pamiątek z Filipin, a mnóstwo majtki pojawiły się.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Okazuje się, że nie byłem jedynym, który dostał majtki babci od krewnych!

Umysł dmuchany.

Jen powiedział, że kiedyś, kiedy jej brat poszedł na Filipiny na wizytę, podczas gdy on jadł lunch w restauracji z ciotkami, nazywali Jen i zapytał, czy chce, żeby jej brata przywrócił każdą pamiątki, a pierwszą rzeczą, powiedziała było “Chcę majtki. Otóż ​​to.”

Natychmiast para ciotki wstała ze stołu, poszedł do centrum handlowego i wrócił z pudełkami majtków.

Sam mam kilka par. Moi rodzice przywiozwili ich z powrotem po ostatniej podróży do ojczyzny, a ja noszę je cały czas (mogę teraz mieć teraz parę, ha!).

Nie zamieniają mnie w tajny anioł Victoria ani nic, ale mnie to nie obchodzi. Są helli wygodnie i kocham je. Więc dla mnie majtki babci są robić! – Co prowadzi do dzisiejszego pytania …

REKLAMA

Czy jesteś z babcią?

Twój przyjazny uzależniony od piękności,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.