noszenie jakiegoś Mac Bangin ‘Fantastic!
Czy mogę po prostu powiedzieć, zajęło całą moją siłę, by nie nosić nagich ustach z tym wyglądem, ale wykopałem głęboko i rzuciłem błyszczący, pomarańczowy czerwony zamiast tego. Dziękuję, kochanie, za dając mi siłę!

Wiesz, to zabawne … ale jest to zasadniczo taki sam wygląd, że kołysałem się przez ostatnie pięć miesięcy lub tak – skrzydlaty wkładki, rzęsy i szminka – ale z małymi regulacjami, a to trochę niesamowite (i zapominam czasami czasami) Jak kilka łatwych poprawek może zmienić coś rutynowego i podstawowego w czymś nowym i innym.

REKLAMA

Hej, dziewczyna, Haaaay!
Kiedy dziś rano wykonałem skrzydlaty wkładkę, zamiast robić malutki, maleńki kotek w podstawowej czerni, użyłem eyeshadowa do eyeshadowa (noszony jako eyeliner) i przesadzał mi trochę więcej niż zwykle.

Następnie na moje rzęsy, zamiast używać tuszu do rzęs, chwyciłem moje dobre OL ‘Trusty Ardell Demi-Wismies (które jestem w stanie założyć teraz w moim sen, na Reals).

A dla moich ust, zamiast iść na nagą trasę, dotarłem do błyszczącego czerwonawego pomarańczowego połysku.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Sumper Treals and pomarańcze, mniam!
Większość istotnych produktów, których używałem do wyglądu z Mac, z kilkoma przedmiotami z fantastycznej kolekcji New Mac Bangin.

Pamiętaj, że odwołanie się odwoławcze, to byłem ślinięty wczoraj?

Tak! Udało mi się dostać go na moich pokrywkach wcześniej niż później (małe zwycięstwa!), I to właśnie noszę na moich liniach bulsowych. Noszę również fantastyczne rumieniec Mac Bangin Bangin w jasnej reakcji na moich policzkach.

Niektóre nowe obsesje …

Wystarczy krótko, a ja mogę iść jeszcze bardziej szczegółowo później, jeśli chcesz, żebym (Lemme wie), oto kilka punktów o produktach, których używałem.

Mac Matchaster Shade Intelligence Compact w 4,0 (36 USD): New-ISH CC CC Compact (wyszedł kilka miesięcy? ZADZIWIAĆ. Jeśli chcesz nieskazitelny wygląd skóry, wygląda również wspaniale w fotografii flash, jest niewiarygodna.

Mac Pro Longwear Wodoodporny kij w piasku (22 USD): Piasek Pasek Gmach z kolekcji Mac’s Pro Longwear Waterproof Color Stick Collection, New-ISH.

… Gdzie było to wszystko moje życie? Jest to zasadniczo idealny matowy neutralny tan do powiek w kremowym kiju i Ugh! – To tak dobre, że boli.

Tom Ford High Definition Eye Liner w Azure (42 USD): Ten bardzo chudy ołówkowy wkładka Tom Ford jest moim wszystkim. Jest ciemnoniebieski, pigmentowany i absolutnie wodoodporny.

Tak drogie też, ale dostarcza.

Więc tak. To jest dzisiaj rockin ‘i jestem ładna o tym. Cyrkan i pomarańczowy odczuwalny, a wygląd nie trwał długo.

Jestem złagodzony z ulgą, szczerze mówiąc, aby nie spędzić wiecznie, a dzień na moim makijażu i nadal tak naprawdę lubi jak się okazało. Jak, poważnie, podczas tych p.c. Dni (znane również jako “Pre-Connor Days”), zazwyczaj spędziłem godzinę robienia mojego makijażu, ale zajęło to tylko około 25 minut, które kocham.

To zupełnie nowy świat.

Pierwsza sekcja Mac!

Mówiąc o Mac, jeśli mieszkasz w obszarze Nowego Jorku lub planujesz tam być później w tym miesiącu, Mac będzie gospodarzem ich pierwszej próbnej sprzedaży w historii, a to będzie w Nowym Jorku, który przypomina mi … Dlaczego nazywają ich Przykładowa sprzedaż? Ale dygresję …

Elementy sezonowe, kolory limitowanych edycji i faves będą w sprzedaży do 60% zniżki (OMG!).

Hmm … Urodziny El Hub jest później w tym miesiącu. Czy byłoby zbyt tandetne, żeby mnie dać (USA) wycieczkę do Nowego Jorku? Wszystko byłeś “, mają najważniejszy sklep komiksowy w Ameryce! Powinniśmy całkowicie iść! ”

KUPA ŚMIECHU!

Oto, gdzie będzie sprzedaż:

Pawilon metropolitalny.
4. piętro.
123 West 18th St
Nowy Jork, NY 10011

I daty …

19 lipca 2pm – 19:00
20 lipca, 9 rano – 19:00
21 lipca, 9 rano – 19pm
22 lipca, 9 rano – 16:00

REKLAMA

Wiesz, że kocham dobrą ofertę.

Twój przyjazny urok dzielnicy uzależniony,

Karen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.