Drogi Diary,

Nowy wynajem zaczyna się wkrótce i robiłem mój poziom, aby przygotować biuro gotowe.

REKLAMA

Jest wysoce polecana przez mojego głównego asystenta, więc jestem bardzo podekscytowany. Z tego, co rozumiem, jest dobrą dziewczyną, więc zabrałem go na siebie, aby ją wyprodukować w moim wielu fenomenalnych obrazach modelowania. Będzie zarówno moja muza, jak i moja protegacja, ponieważ mam obowiązek dzielić moją szerokość doświadczenia modelowania Kitty ze światem.

Chcę być dla niej dobrym mentorem, ponieważ nigdy tak naprawdę nie miałem jednego (innego niż Tim Gunn), a ty mnie znasz; Lubię wszystkiego do wszystkich.

Oczywiście będzie musiała się nauczyć pasa startowego, ponieważ jest tak istotną umiejętnością. Wiele nowych modeli nieprawidłowo zakłada, że ​​chodzenie z ostrą małą pozą przychodzi naturalnie, ale w rzeczywistości zajmuje dużo praktyki, aby poprawnie potrząsnąć rowkiem Thang.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Również w Kupie, aby ostatecznie prowadzić własną modę i modelowanie Imperium, będzie musiała wiedzieć, jak delegować, ponieważ żaden kot nie jest wyspą. Potrzeba zespołu. Za każdym udanym Supermodelką Kitty jest armia futrzanych stylistów, artystów makijażowych, kuchni kuchni osobistej, trenerów osobistych, dietetyków i maszyek. Nowa dziewczyna musi wiedzieć, jak wyrzucić rozkazy, aby wszyscy pracują na wydajności wysokości.

Musi również wiedzieć, jak położyć Smackdown na Divas Wannabe, który jest umiejętnością, którego nauczyłem się pracować z Naomi.

A potem, oczywiście istnieje podstawowa konserwacja futra, ponieważ rzeczy dzieją się na drodze, a często nie masz dostępu do osobistych stylistów. Udany model Kitty musi wiedzieć, jak dbać o własne futro w szczypcie, więc musi znać podstawowe pielęgnacja, wartość oleju rybnego do wibracji futra i technik detanglisty.

I móc nadążyć za zapotrzebowaniem na szybki styl życia, ciało Kitty Supermodel musi być w stanie najwyższej jakości. Długie godziny, jet Lag, a po przyjęciach pochodzą z terytorium, więc Napy Kot są ważne. Potrzebuje również znacznego szkolenia zwinnościowego i doświadczenia z parasailing, narciarstwo zjazdowe, surfing, wakeboarding, bungee skoki i zamek błyskawiczny, ponieważ często właśnie to jest zdobyć nagradzany strzał.

REKLAMA

Mam tylko nadzieję, że jest tak chętna, aby nauczyć się, żeby się pokazać i pozwala mi wypowiadać ją w moim oszałamiającym obrazie. Ok, pamiętnik, powodzenia dla mnie!

Czule twój,

Karty

Leave a Reply

Your email address will not be published.