Tak, dziewczyna, jestem apelowany snoop. Po prostu zadzwoń do mnie Harriet szpieg makijażu, chociaż nie pójdę tak daleko, aby nazywać się wścibskim Nellie … jest dość niewinny. Powiedziałbym, że po prostu mam zdrową ciekawość.

Czasami i nie mogę uwierzyć, że przyznam to, ponieważ teraz nikt nigdy nie zaprosi mnie, kiedy wchodzę do kogoś w łazience, poczuję perfum i kolocze, jeśli są na ladzie, spróbuj balsam, spróbuj balsam, spróbuj balsam Nie użyłem go wcześniej, a często – ok, cały czas – otworzę szafki medycyny, żeby zobaczyć, co tam jest.

REKLAMA

Znalazłem niektóre żenujące rzeczy robią to, ale wiesz … Oczywiście nigdy nic o tym nie mówię.

W ostatnim weekendowym wycieczce z moimi dziewczynami Cindy i Jen obserwowałem małą torbę odwoławczej Cindy’ego na ladzie … To było przezroczyste, więc nie było tak, jak otworzyłem torbę … Właśnie podniosłem go i spojrzał w to. Były tam bardzo Cindy rzeczy, funkcjonalne rzeczy, ponieważ nie jest dziewczyną makijażową. Jak było nici, pomoce zespołu i myślę, że mogłaby być mała butelka balsamu, ale nie mogę być pewien tego ostatniego.

Tak, tak, jestem apelowany snoop … tam powiedziałem to na świecie!

Jak o tobie? Czy jesteś apelacyjnym snoopem? Czy kiedykolwiek szpiegujesz w workach do makijażu innych ludzi lub szafek medycznych?

REKLAMA

Twój przyjazny uzależniony od apelacji w sąsiedztwie,

Karen.

Str.s. Tgif!

Leave a Reply

Your email address will not be published.