Spojrzenie na kilka Lovelies z New Bobbi Brown Sandy Nudy Collection, przychodząc to
W typowych okolicznościach podążam za niezwykle surową polityką no-nagości, jeśli chodzi o piasek.

Innymi słowy, nie lubię być nagich lub wokół piasku; Lub odwrotnie, piaszczyste i nago. Ponieważ nie lubię kosztować 20 minut, próbując uzyskać wszystkie piasek z miejsc, w których słońce nie świeci.

REKLAMA

Jednak widząc, jak Nowa kolekcja latem 2015 Bobbi Browna, pomimo bycia zwanym Sandy Nudes, tak naprawdę nie ma nic wspólnego z byciem nagich lub pokrytych piaskiem, moja polityka piasku Nudity nie ma zastosowania.

Tak, to jeszcze jedna kolekcja o tematyce plażowej z Bobbi, do której mówi, że ta chce się surfować Bum, “Cowabunga, koleś!” Jak najprawdopodobniej domyśliłeś się z imienia, Sandy Nudes oferuje wiele nagiech odcieni – bronzy, beiges, a także brązowe. Nie tona szalonych kolorów.

Kolekcja zawiera obiektywną kombinację oczu neutralnej Edycji z 12 proszkowymi do powiekami (nie pokazano tutaj na tych zdjęciach). Naprawdę patrzę na przyszłość, aby zobaczyć tę osobę, ponieważ wszystkie odcienie są nowe (tak!). Ponadto, ponieważ Bobbi lubi Bronzers, z programu Istnieją dwie oferty, a także Brązowanie Brązujące Duos (także edycję ograniczoną) w wersji, oprócz dwóch polerów Le Le Le Dźwiowiec.

REKLAMA

Bluza kotów i makijażu ??

42 USD

Kupuj teraz

Zgodnie z mgłą z mgły (32 USD, udało się do linii długoterminowej). Jest to spray do wypełniania, a także zawiera ekologiczną herbatę, rumianku oraz ogórka. Właśnie zacząłem go wykorzystać, jak i podoba mi się do tej pory. Ma piękną lekką lawendę, jak również zapach Geranium, a także moja skóra wdychać formułą nawilżającą.

Oto kilka Szybkie zdjęcia Duos Bronzer / Blush, a także do lakierów do paznokci …

Bronzer / Blush Compact Duo z Antigua Illuminating Brązujący proszek, a także Złoty Brązujący proszek, 38 USD
Chodzi o Bronder / Blush Compact Duo z Antigua oświetlający proszek brązujący, jak również złoty próg brązowy. Wymaganie się skończyło na moim nowym preferowanym Combo Bronzer / Blush.

Lubię dokładnie, jak Matowy Złoty Brązowy proszek ogrzewa moją skórę, a także Toasty (ale bez żadnego rodzaju pomarańczy, yay!), A także jest uroczo proste do mieszania.

Peachy Różowy rumieniec Antigua wygląda królewie jak orgazm nary z miękkim złotym połyskiem. Przypomina mi dużo NAR Laguna, a także Orgazm Duo, jednak wierzę, że jest o wiele łatwiejsze do noszenia (zwłaszcza jeśli masz problemy z porami, jak ja!), Ponieważ matowy Bronzer, a także rumieniec, a także rumieniec Super Shimmery.

REKLAMA

Nawiasem mówiąc, możesz jeździć tak razem. Zrobiłem to, a także wierzę, że wygląda raczej naturalnie.

Bronder / Blush Compact Duo z Antigua iluminujący proszek brązowy, a także złoty brązowy proszek

Bobbi Brown Sandy Nudes Nail Poleres w Nagie (po lewej), jak i nago (po prawej), 15 $ każdy
Jeśli chodzi o pazury, naprawdę byłem w niebieskim, a także ekologicznym łapą poleruje ostatnio, więc te blade różowe, a także blade odcienie odcieni nie dzwonią do mojego imienia … ale zrobiłem próbkę Quickie zarówno na moim obecnie owłosionym Palec (TMI!), A także wykorzystywane płynnie, a także bez smug, co warto. Najprawdopodobniej będziesz potrzebować dwóch lub trzech warstw do pełnej krycia.

Bobbi Brown Sandy Nudes Paznokci Polski w Nagie (po lewej), jak i nago (po prawej)
Będę bawić się tym razem, a także inne produkty z tej kolekcji w najbliższych dniach. Trzymaj oczy obrane na kolekcję Summertime Bobbi 2015, gdy pojawi się w Bobbi Brown Liczniki, a także w Internecie w przyszłym miesiącu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.